Lactamil Kullananlar ve YorumlarLactamil kullanan anneler, lactamil süt artırmak için değildir. Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek olarak geçer.

Lactamil kullanan bir anne olarak
bu ürün hakkındaki yorumumu size şöyle aktarayım. Ben bu ürünü bebeğimin yenidoğan döneminde kullandım. Faydasını öyle somut bir şekilde gözlemlenemez. Fakat tadını beğendim diyebilirim. Bir-iki ay kullandıktan sonra
bıraktım ve sonrasında imom latte kullandım.


Lactamil İçeriği


Lactamil içeriği anne sütünü zenginleştirmek için pek çok vitamin ve mineralden oluşur.
Lactamil içindekiler aşağıdaki gibidir:
Enerji
Yağ
Karbonhidrat
Şeker
Lif
Protein
Sodyum
Vitaminler ve Mineraller

Lactamil İçeriği ve içindekilerLactamil FaydalarıLactamil'in faydaları emziren annelere gerekli vitamin ve mineral desteği sağlamasıdır, bu amaçla üretilmiş emziren anne içeceğidir.
Bebeğin beyin ve fiziksel gelişimine katkı sağlar.
Anne sütünün içeriğini zenginleştirerek bebeğin bağışıklığının gelişimini desteklemiş olur.

Lactamil FiyatıLactamil fiyatı aldığınız yere göre değişiklik gösterebilir.
Aşağıdaki linkten Lactamil güncel fiyatına bakabilirsiniz.

N11
Lactamil Emziren Anne İçeceğiBu ürün çok karıştırılır, (bkz: humana still tea) vb. gibi bir anne sütünü artıran bir içecek değildir. Lactamil daha çok anne sütünün besin değerini, yani bir nevi anne sütünün kalitesini arttırıyor.

Eğer emzirme döneminde (bkz: imom latte) gibi bir vitamin desteği kullanıyorsanız, lactamil kullanmanız gerekmiyor. Aksine lactamil de kullanırsanız aşırı yükleme yapmış oluyorsunuz bilginize.

Ne de olsa her şeyin aşırısı zarar.

Sütünüzü arttırmak istiyorsanız şu başlıklarda çeşitli yararlı öneriler gördüm ben.

(bkz: anne sütünü artıran besinler)
(bkz: anne sütünü arttırma yöntemleri)
Benzer Konular
 

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.