Silverette gümüş göğüs kapakları kullananların yorumlarını arayanlar için yazıyorum ben kullandım ve yaralara çok iyi geldi. Hatta nasıl geçer bu göğüs ucu çatlakları sorusuna yanıt olarak gümüş kapağı kullanın geçer diyebilirim.


silverette gümüş göğüs kapakları kullananlarBu tarz gümüş göğüs kapakları meme ucu yara ve çatlaklarını iyileştirmede kullanılıyor. Bu kapakların kullanımı ile ilgili aklınıza takılan sorular için Gümüş Kapağı Nasıl Kullanılır ve Temizlenir? yazısına bakabilirsiniz.

Gümüş kapakları meme ucunda bekletiliyor, hatta bu kapakların içine bir damla anne sütü de damlatılırsa daha etkili oluyor. Yara olmadan önce bekletilirse yara oluşmasının önlediği de söylenmiş. Ben yara olmadan önce denemediğim için bilemiyorum, ama yara ve çatlaklara çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Bu yüzden bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.

Kampanyalı fiyat yakalarsanız düşünmeden alın. Farklı markalarda kararmalar yaşanıyormuş diye duydum.

Aşağıdaki linklerden Silverette kapakların güncel fiyatını öğrenebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

N11
Silverette Göğüs KapaklarıBu arada işinize çok yarayacak bonus başlıklar vereyim, göz atmanızı öneririm.

(bkz: anne sütünü arttırma yöntemleri)
(bkz: anne sütünü artıran besinler)

Hepinize bol sütlü emzirme dönemi dilerim :)
Ben kullandım bu üründen fakat markası Silverette değildi. Çok da bir fark yaratmadı bende. Kişiden kişiye değişiyor sanırım, arkadaşım öve öve bitiremedi.

Keşke fiyatı uygun olsa herkes deneyebilse. Etkisi kişiden kişiye göre değişen ürünlerin fiyatı daha uygun olmalı, ya da bir deneme şansı olmalı. İşe yaramayınca o para direkt çöp oluyor çünkü. O yüzden kim ne derse desin kendinizin denemesi gereken bir ürün bu. belki sizde işe yarar belki de yaramaz.
fiyatı malesef çok pahalı ama gümüşün iyileştirici özelliğini de bilmeyen yoktur. bu ürün yerine avent göğüs kalkanı da işe yarıyor.
eğer silverette göğüs kapağı kullanmış ve ihtiyacı giderilmiş anneler varsa 2.el olarak satın alabilirim

Silverette Yorumlarım


Ben de bu gümüş kapakları kullananlardanım, çok da memnun kaldım. Göğüs ucu çatlakları nasıl geçer diye başlık açıp oraya yazmıştım ama buraya da gümüş göğüs kapağı yorumlarımı ekliyorum.

Doğumdan sonra göğüs ucu çatlaklarıyla savaşmaya başlayan çoğu taze anne gibi ben de doğumun akabindeki ilk haftada bu çatlaklarla tanıştım. Yaşayan bilir, göğüs ucuna en ufak bir temasta dahi inanılmaz bir acı hissederseniz ki özellikle ilk 10 gün bebeğinizi 2 saatte bir emzirmeniz de gerekir. yani göğüs ucunu iyileştirmeniz için sadece 2 saatiniz vardır. Başlarsınız araştırmaya, sorup soruşturmaya. göğüs kalkanları çözüm gibi dursa da göğüs ucunuzu havasız bıraktığı için iyileştirme etkisi yoktur. o kremler vs.'ler de bebeğinizi emzirdiğiniz için içinize sinmez ki kremli göğüs ucunuzu yıkamaya kalktığınızda tekrar tahriş olur ve neticede acır.

Peki sen çözüm buldun mu derseniz evet buldum. Çözüm (bkz: silverette gümüş göğüs kapakları). Bu kapakları bebeğinizi emizmediğiniz zamanlarda göğüs ucunuzda bekletiyorsunuz, emzirirken çıkarıyorsunuz. Krem sür sonra sil vs. derdi yok. Gümüşün tedavi edici özelliğinden yola çıkılarak yapılmış. Ben bu kadar hızlı etki edeceğini düşünmemiştim, bir kaç güne göğüs uçlarımı tamamen iyileştirdi. hatta doğumdan önce kullanmaya başlarsanız bu çatlaklar oluşmuyormuş bile. Keşke daha önce haberim olsaydı dedim ama çok şükür çatlaklardan kurtuldum ya o yeter. emzirme zamanları bebeğinizle paylaştığınız en önemli, en değerli vakitler ve bunu bebişle birlikte keyifle yaşamak gibisi yok. Bu kapaklar tamamen gümüşten yapılıyor fiyatı o yüzden biraz pahalı ama gümüş bir takı seti almaya kalktığınızda içindeki gümüş miktarı çok daha az olmasına rağmen dünyanın parasını ödüyorsunuz böyle düşünün derim.

Ben faydasını gördüm herkes yararlansın diye buraya yorumlarımı eklemek istedim, umarım yardımcı olabilmişimdir. Gümüş kapağı göğüs ucu çatlakları geçirir mi geçirmez mi deyip yorum arayanlar varsa yazıyorum kesinlikle geçiriyor.
Benzer Konular
 

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.