Özellikle 1 yaşından sonra çocuğunuzun rahatlıkla kullanabileceği kaliteli bir sandalet markası arıyorsanız, igor sandaleti tavsiye ederim. Biz bir süredir kullanıyoruz ve memnun kaldık.

Çocuklara uygun olan iyi bir sandalet kaymaz bir tabana sahip olmalı. Çocuğun ayakları nefes alabilmesi ve yeterince hareket edebilmesi için, yumuşak deri, kanvas veya kumaş gibi hafif malzemeler içermesi önemli. Sandaleti elinizle bükebiliyor olmanız, sandaletin esnek ve ayak yapısına uygun olduğunu gösteriyor.

Ben özellikle burnu kapalı bir model arıyordum, çünkü özellikle 1 yaşından sonra çok hareketli oluyorlar, tırnakları vs. zedelenmesin istedim. Siz de burnu kapalı bir bebek/çocuk sandaleti arıyorsanız igor markasını tercih edebilirsiniz. Biz memnun kaldık diyebilirim.

Aşağıda igor çocuk sandalet modellerini uygun fiyata bulabileceğiniz linkler ekliyorum. Çeşitlere bakıp fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

N11
İgor Bebek/Çocuk SandaletHepsiburada
İgor Bebek/Çocuk Sandalet

çok kullanışlı modelleri var. özellikle sıcaklarda ayağını terletmemesi ama bir yandan da burnu kapalı olması güzel. bizim için daha erken ama biraz daha büyüdüğünde tercih edeceğim modellere sahip.
çok severek kullanıyoruz, oğlumun favorisi diyebilirim. igor sandaletin en iyi yanı terletme yapmıyor.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.