Anne Yanı Beşik

İyi ki almışım dediğim ürünlerden biri de anne yanı beşiktir. Şu aralar çoğu anneler bu anne yanı beşikleri tercih ediyor. Bu ürünü yatağınızın yanına koyuyorsunuz, bebeğe ulaşmak istediğinizde diğerleri gibi bebeği yataktan al pışpışla tekrar yatır yapmaya gerek kalmıyor. Yanı başınızdan kolunuzu uzatıp pış pış yapıveriyorsunuz :) Bir de ilk ay anne bebek iletişimi çok önemli. Bebek her an annenin kokusunu almak, yanında olduğunu bilip rahatlamak istiyor. Benim çok kullanışlı bulduğum bir ürün. O yüzden tavsiye ediyorum. Daha ayrıntılı bilgi için Anne yanı beşik kullanımı başlığına bakabilirsiniz.

Bir kaç marka bu beşiklerden yapmış. bir de artık türk mobilyacılar da buna uygun ön tarafı çıkabilen yataklar/beşikler yapmış. İnternette anne yanı beşik modellerine ve fiyatlarına bakabilirsiniz.


anne yanı beşik
anne yanı beşik(bkz: chicco next2me anne yanı beşik)

(bkz: soo baby anne yanı beşik)
kesinlikle tavsiye ettiğim ürünlerden, hatta neden daha önce keşfetmemişler de diğer anneler de yararlanmamış diyorum. özellikle ilk aylarda gece sürekli oturur vaziyette yatağın üstünden izliyordum, sonra anne yanı beşik alınca yanına uzanıveriyorum, keşke daha doğmadan alsaydım dedim.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.