merhabalar, uzun araştırmalar sonunda bebek odamız içinde lorena canals halı kullanmaya başladık. bu markayı tavsiye ederim, çünkü lorena canals halılar yüzde yüz pamuklu oluyor ve makinede yıkanabiliyor. lorena canals kullananlar bilirler, halıları yumuşacık ve kaliteli oluyor.

ben amazon'dan sipariş verdim. türkiye'de satılanlara pek güvenmeyin, ben çok araştırdım etiket basıp geçiyorlar sahte oluyor. mağazada görerek alacaksınız öyle alın ama internetten kesinlikle almayın.
lorena canals bir ispanyol markası ve halıların meşhur olması daha çok tasarımlarıyla alakalı. zaten özellikle bebek/çocuk halılarıyla ünlenmiştir.

fikir almak isteyenler için biz lorena canals halı kullanıyoruz, 2 yıl kadar oldu, oldukça memnunuz. sık sık yıkıyorum hiç bozulma vs. olmadı renklerde, dokuda. en iyi boya ve iplikleri kullanıyorlar. zaten bir çok sertifikası var içiniz rahat alabilirsiniz.

lorena canals halı
lorena canals halı


çok tatlı renkler ve modeller mevcut.
merhaba,

başlığı görünce aklıma geldi bizim de halımız bu marka. hatta lorena canals olarak sadece halı değil sepet de aldık, aslında sepetimiz vardı hediye gelmişti ama napayım internette gördüm modellerini, dayamadım aldım çok tatlı :)

ürünleri güzel ve kaliteli oluyor, ama fiyat olarak biraz tuzlu. hatta şu aralar dolar da yüksek onun da etkisi vardır. ama ürünleri hem çok şeker hem de çok kaliteli beğenerek kullanıyoruz.

ben morhipo'dan aldım, hem halıyı hem de sepeti. fiyat olarak en uygun morhipo'da buldum. aşağıya link ekliyorum, göz atabilirsiniz.


bir de pera bulvarı sitesinde var. orada da zaman zaman güzel indirimler oluyor. onun da linkini ekliyorum. bu 2 yerden güvenle alabilirsiniz.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.