X

Bebek Bakım Çantası Tavsiyesi: En İyi 5 Marka


 • Anne Bebek Çantası Tavsiye  Bebeğiniz doğuncaya kadar çanta kavramı sizin için birkaç eşyanızı içine atıp çıkmalık bir aksesuardı değil mi? Artık öyle değil. Şöyle kullanışlı bir anne bebek çantası tavsiyesi arayan anneler, sizin için dışarı çıktığınızda bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını koyabileceğiniz en iyi bebek bakım çantası markalarını inceledik.

  Piyasada pek çok marka ve model çanta olsa da aralarından bazıları annelerin gönlünü çalmış durumda. Hem hafiflikleri, hem de ergonomik tasarımları ile pratik kullanım sunan çantaları listemizde inceleyebilirsiniz.  2020'nin En İyi Anne Bebek Çantası Markaları  2020 En İyi Anne Bebek Çantası Markaları


  Pek çok çeşit model arasından hangisini seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalan annelere yardımcı olmak için piyasayı annelerin memnuniyetine göre detaylıca araştırdığımızdan bahsetmiştik.
  İşte listemize girmeyi başaran en iyi anne bebek çantası markaları:

  1. Okiedog Bebek Bakım Çantası  Okiedog Bebek Bakım Çantası  Annelerin vücut sağlığını koruma hedefi ile üretilen Okiedog bebek bakım çantası, bebek eşyaları için gerçekten muhteşem bir iç tasarım imkanı sunuyor.
  Seyahat etmeyi seven anneler için ayrıca bir ebeveyn bölümü de bulunan çantanın en güzel özelliği, iç kısmının açık renkte olması. Bölümler arasında koyu çizgiler yer aldığı için aradığınız ne varsa hemen bulabiliyorsunuz.

  Okiedog bebek bakım çantası kullananların yorumlarını ve ürün fiyatlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilrisiniz.

  Trendyol

  Okiedog Çanta Modelleri
  Hepsiburada

  Okiedog Çanta Modelleri
  2. Lassig Bebek Bakım Çantası  Lassig Bebek Bakım Çantası


  Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile annelerin en sevdiği çantalardan biri de Lassig bebek bakım çantası oluyor. Ayarlanabilir omuz askısı, büyük cepleri, ekstra dış bölmesi ile yalıtım özellikli şişe tutacağı fonksiyonel tasarımının sonuna kadar kullanıldığının göstergesi.

  Lassig bebek bakım çantası kullananların yorumlarını ve ürün fiyatlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilrisiniz.

  Trendyol

  Lassig Çanta Modelleri
  Hepsiburada

  Lassig Çanta Modelleri
  3. Mayoral Bebek Bakım Çantası  Mayoral Bebek Bakım Çantası


  Anne konforuna önem veren Mayoral bebek bakım çantası tasarımında sırt kısmı köpükle güçlendirmeye özen göstermiş. Fermuarlı ana bölge içerisinde iki küçük bölme ve geniş yan cepleri de mevcut. Sırt askılarının kolayca ayarlanması ve ön kısımda ekstra bir gözü olması da işlevselliği gösteren özellikleri arasında yer alıyor.

  Mayoral bebek bakım çantası kullananların yorumlarını ve ürün fiyatlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilrisiniz.

  Trendyol

  Mayoral Çanta Modelleri
  Hepsiburada

  Mayoral Çanta Modelleri
  4. Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası  Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası


  Şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile vitrine çıkmaya hak kazanan bir diğer model de Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası oluyor. İçerisinde alt açma ünitesi ile yan kısmındaki termal bölüm, çantaya ekstra özellikler kazandırıyor. Yine ıslak mendil ceplerinin ayrı olması, ayarlanabilir omuz askıları ve hiçbir kimyasal madde içermemesi, ergonomik ve güvenli bir çanta izlenimi yaratıyor.

  Pierre Cardin bebek bakım çantası kullananların yorumlarını ve ürün fiyatlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilrisiniz.

  Trendyol

  Pierre Cardin Çanta Modelleri
  Hepsiburada

  Pierre Cardin Çanta Modelleri
  5. Kraft Bebek Bakım Çantası  Kraft Bebek Bakım Çantası


  Hafiflik bakımından rakip tanımayan Kraft bebek bakım çantası muhteşem özelliklere sahip. Öncelikle bebek sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde içermiyor ve tek hamle ile ulaşılabilen dış cep imkanı tanıyor. Omuz askıları oldukça geniş ve ayarlanabilir özellik sunuyor. Üstelik çanta ile birlikte ekstra askı geldiği için elde ya da omuzda rahatça taşınabiliyor. Su geçirmez kumaşı ve dayanıklı yapısı ile daha uzun süre annelerin favori çantası olmaya devam edecek gibi görünüyor.

  Kraft bebek bakım çantası kullananların yorumlarını ve ürün fiyatlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilrisiniz.

  Trendyol

  Kraft Çanta Modelleri
  Hepsiburada

  Kraft Çanta Modelleri
  Bebek Bakım Çantasında Neler Olmalı?  Bebek bakım çantasında neler olmalı?


  Yeni anneler için bebek bakım çantasına neler olmalı sorusu bazen içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Çantaya ne konulursa konulsun yetersiz gibi hissedilmesinin yanı sıra bazen unutulan küçük bir şey dahi o an en ihtiyaç duyulan şeye dönüşebiliyor.

  Bebek bakım çantasına koymanız gerekenleri sıralayacak olursak;

  • Bebek maması, mama kabı ve mama kaşığı,
  • Suluk, biberon, emzik, emzik kabı,
  • Zıbın, atlet, yelek, çorap, önlük, ağız silme mendilleri ve yedek iki takım kıyafet,
  • Yedek bezler, alt açma örtüsü, pişik kremi, ıslak mendil,
  • Anne için kıyafet, göğüs pedi, emzirme örtüsü ve gerekirse süt sağma makinesi.


  Bebek Bakım Çantası Nasıl Olmalı?  Bebek bakım çantası nasıl olmalı


  Bir süre sonra sizin ve bebeğinizin eşyaları için vazgeçilmez bir parçanız olacak olan bebek bakım çantası tabii ki her çantadan seçilemez. Peki kullanışlı bir bebek bakım çantası nasıl olmalı?

  Belirli özelliklere ve mutlak dayanıklılığa sahip olması gereken kullanışlı bir anne bebek çantasında şu özellikler bulunmalıdır:

  • Hem annenin, hem de bebeğin eşyalarını taşıyabilecek kadar geniş hacimli olması,
  • Bol miktarda cebi/ gözü olması,
  • Biberonların ve suluğun dökülmeden durabileceği ayrı biberon ceplerine sahip olması,
  • Bebeğinize zarar verebilecek kimyasalları dokusunda bulundurmaması,
  • Kolay taşıma ve gerektiğinde bebek arabasına asmak için askılıklarının ergonomik olması,
  • Ayrı bir termal çanta kullanmamak adına, en azından bir cebinin termal özellikli olması.
  • Silinebilir ve su geçirmez kumaşa sahip olması.
 • hala bir bebek bakım çantası alamadım, bu yüzden bebek bakım çantası tavsiyeleri istiyorum. hangi marka daha iyidir ve kullanışlıdır bilemediğim için kararsız kaldım. kullanan anneler tavsiyelerde bulunursa sevinirim.
 • bebek bakım çantası olarak lassig marka çantaları öneririm, dayanıklı oluyorlar. bu marka zaten özellikle anne bebek bakım çantaları yapıyor.
 • sırt çantanız varsa kesinlikle sırta takılan bir model seçmeyin. o çantanızı da ek olarak arabada falan bulundurabilirsiniz. yandan asılan çantalar daha kullanışlı. arabaya da asabiliyorsunuz. yandan askılı olan anne bebek çantalarından almanızı tavsiye ederim.
  berry