X
  • bebeğimize reflü teşhisi konulunca doktorumuz gaviscon infant kullanmamızı önerdi biz de gaviscon infant kullanmaya başladık.
    gaviscon infant kategorisi a imiş, doktorumuz içiniz rahat gaviscon infant kullanabilirsiniz dedi. ama biz yine de çok fazla kullanmamaya çalışıyoruz. mesela bir kullanım için iki paket eritiliyormuş biz 1 paket eritiyoruz günde sadece 1 kez kullanıyoruz.

    gerçekten olumlu etkisini gördük. hatta verdikten 5 dakika sonra bile bebeğimizde bir rahatlama görüyoruz. kakasını biraz katılaştırdı bu yüzden biraz daha fazla su ile erittik daha iyi geldi diyebilirim.

    bu arada bu tarz ilaçları vermek için ilaç emziği keşfettim. almamışsanız siz de edinin mutlaka. bebeğe ilaç verme işini çok pratikleştirdi.
  • gaviscon infant 'ı ilk kez kullanmış ve bebeğinizde kabızlık fark etmişseniz, bu gaviscon infant 'ın yan etkisi oluyor. aklınızda olsun, doktorunuza danışın. doktorumuz 3 aydan büyük bebekler için günde 1 çay kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz demişti eğer kakada çok katılaşma, yoğunluk varsa.