X

gaviscon infant kullananlar

 • Bebeğimize reflü teşhisi konulunca doktorumuz gaviscon infant kullanmamızı önerdi biz de kullanmaya başladık.

  Gaviscon infant kategorisi a imiş, doktorumuz içiniz rahat kullanabilirsiniz dedi. Ama biz yine de çok fazla kullanmamaya çalışıyoruz. mesela bir kullanım için iki paket eritiliyormuş biz 1 paket eritiyoruz günde sadece 1 kez kullanıyoruz. Gaviscon infant nasıl verilir ve hazırlanması nasıldır konusunda daha ayrıntılı bilgi için gaviscon infant nasıl kullanılır başlığına bakabilirsiniz.

  Gerçekten olumlu etkisini gördük. Hatta verdikten 5 dakika sonra bile bebeğimizde bir rahatlama görüyoruz. kakasını biraz katılaştırdı bu yüzden biraz daha fazla su ile erittik daha iyi geldi diyebilirim.

  Bu arada bu tarz ilaçları vermek için ilaç emziği keşfettim. almamışsanız siz de edinin mutlaka. bebeğe ilaç verme işini çok pratikleştirdi diyebilirim.

  ebebek'ten alabilirsiniz, markası numimed.

  ilaç emziği fiyatına bakmak için buraya tıklayın
 • gaviscon infant 'ı ilk kez kullanmış ve bebeğinizde kabızlık fark etmişseniz, bu gaviscon infant 'ın yan etkisi oluyor. aklınızda olsun, doktorunuza danışın. doktorumuz 3 aydan büyük bebekler için günde 1 çay kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz demişti eğer kakada çok katılaşma, yoğunluk varsa.