ergobaby kanguru kullananların yorumlarını okuyabileceğimiz başlık. şu sıralar bebişimize uygun kaliteli bir kanguru arıyoruz. birkaç sitede ergo baby kanguru markasını gördüm ama çok fazla yorum bulamadım o yüzden gelip burada başlık açtım. ergo baby kullanan varsa, detaylı yorumlarını yazabilirlerse sevinirim. takipteyim.
ergobaby kullanan bir akrabamız vardı yurt dışında yaşayan, onlar çok memnundu sonra biz de aldırttık. ergo baby omni modelini kullanıyoruz. bu model all in one diye geçiyor, ön taraf, kalça sırt gibi bütün taşıma pozisyonlarını içeriyor.memnunuz biz, ama dediğim gibi biz yurt dışından aldık, sahteleri çok var bu markanın, burada nereden güvenle alırsınız bilemiyorum.
biz de şu aralar kanguru arayışı içindeyiz. ergobaby kanguru'yu duydum ama neden diğerlerinden bu kadar pahalı farkı nedir kullananlar detaylı yorum yazsa çok iyi olur aslında. parasını hak ediyor mu merak ediyorum doğrusu.
ergo baby bizim komşuda görmüştüm o kullanıyordu. bu şekilde kanguru kullanıldığında bebeğin bacaklarının kurbağa gibi açılması gerekiyormuş. çoğu kanguruda düz iniyor demişti. bizimkinde de denedik hatta ama bizimki sıkıldı içinde durmadığı için hiç kanguru sling falan kullanamadık biz. bu tarz şeyleri almadan önce bence mutlaka gidin bir mağazada deneyin öyle alın. bebek sevmezse ürün elinizde kalabiliyor.
ben de kanguru arayışı içindeyim. ergobabay markasını siteye girince bu başlıkta gördüm. bir araştırayım dedim o da nesi 1000tl'yi geçiyor. ne farkı var bunun diğerlerinden? o kadar para vermeye değmez bence.
ben kesinlikle manduca kanguru markasını öneriyorum. çok kaliteli bir alman markası. yumuşacık kumaşları var üstelik de bu kumaşları organik. ve de en önemlisi bebek ve anne açısından inanılmaz ergonomik. bebeğin bacakları doktorların tavsiye ettiği gibi m şeklinde açılıyor. hatta geçenlerde kalça çıkığı için kontrole gittiğimizde kanguru ile gittik doktora göstermek için ve manduca kangurunun bebeği bebeğin kemik yapısına uygun şekilde kavradığını söyledi. beni de taşırken hiç yormuyor. aklınızda bulunsun.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.