joie multiply mama sandalyesi kullananlarBiz Joie Multiply mama sandalyesi kullanıyoruz. Eğer mama sandalyesi tavsiyesi arıyorsanız, bu modeli gözüm kapalı öneririm. Bizim sıpa çok hareketli, aman güvenli olsun sallanmayan, sarsmayan bir mama sandalyesi olsun diye çok araştırma yaptık ve Joie Multiply modelini bulduk. 2 yıldır kullanıyoruz, çok memnunuz.

Sadece mama sandalyesi olarak değil, bebeğiniz büyüdükçe aktivite masası olarak da kullanabilme imkanı var, e daha ne olsun.

Joie Multiply mama sandalyesi fiyatına aşağıdaki linklerden ulaşabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Biz almadan önce çok araştırdık, pek çok ürünü inceledik. Keşke baştan bilseydim böyle bir ürün olduğunu. Öyle çok araştırıp yorulmaya hiç değmezmiş. içiniz rahat bu modeli alabilirsiniz. Sunduğu artılar o kadar fazla ki kesinlikle parasını sonuna kadar hak ediyor.


joie mama sandalyesi kullanımıJoie mama sandalyesini şiddetle tavsiye etme sebeplerim:

1-Bir mama sandalyesi için eeen önemli şey güvenli olması. Sandalyenin ayakları kalınca ve hiç kıpırdamıyor. Ayrıca ön kısmında tekerleri var taşıması kolay, çok ağır ve hantal değil. Bizim küçük mutfağımızda bile çok yer kaplamadı, mutfağımıza gayet de sığdı.

2-Önündeki masa kısmı oldukça geniş. Tabaktı, bardaktı vs. hepsini rahat rahat alıyor. Yemek dışında bebeğim üstünde oyuncakları ile oynamayı seviyor, masa geniş olduğu için oyuncaklar zırt pırt düşmüyor.

3- Masasının üst kısmı çıkıp bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ama biraz büyükçe olduğu için çok yer kaplıyor.

4- Sandalyenin masa kısmı çıkabiliyor, başka bir sandalyeye bağlayabilirsiniz. Başka bir eve gittiğinizde mama sandalyesinin tamamını götürmenize gerek yok, üst kısmını alın, gittiğiniz evdeki herhangi bir sandalyeye yerleştirin. Aşağıya video ekledim, orada nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.


joie multiply mama sandalyesi masası makinede yıkanabiliyor5- Sandalyenin kumaşı 2 parçadan oluşuyor. Makinede yıkanabiliyor. Bebeğin oturduğu kısım pamuklu bu yüzden hiç terletmiyor. Bu modeli almaya karar vermeden önce Chicco Polly Mama Sandalyesini de incelemiştim, onun kumaşı naylonsu mesela terletme yapaca ve de çok ince. Joie Multiply kumaşı böyle puf puf yumuşacık, bebeğiniz için oldukça konforlu.

6- Joie Multiply mama sandalyesini bebeğiniz büyüdüğünde aktivite masası olarak kullanabiliyor.


joie mama sandalyesi yorumları7- 3 farklı yatış seviyesi var, doktorunuz bebeğinize 4. aydan itibaren ek gıda vermenizi tavsiye etmişse bu mama sandalyesini kullanabilirsiniz, çünkü bu mama sandalyesinde bebeğiniz dik oturmak zorunda değil. Ana kucağı gibi yatış pozisyonu var.

Mesela biz bilmiyorduk mama sandalyesinin ana kucağı gibi durma pozisyonunun da bulunduğunu. Bu yüzden bebeğimiz tam oturana kadar bekledik mama sandalyesi almak için. Bilseydik 4. ayda hemen alırdık, dik oturacak diye bir şey yok çünkü, en düşük ayarda gayet uzanma pozisyonunda durabiliyor oto koltuğunda olduğu gibi.

Sonuç olarak ben bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum :)


Joie Multiply Mama Sandalyesi
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.