Mamaroo ana kucağı iyi ki aldık dediğimiz bebek ürünlerinden, resmen hayatımızı kurtardı :)

En son çıkan modeli olan mamaroo 4.0 olan modeli aldık biz. Aldığımızda bebeğimiz 28 günlüktü, çok sevdi. Eğer bu ana kucağını almayı düşünüyorsanız bebeğiniz 3 aylıktan büyükse artık kendi alışkanları oluşmaya başlamış olacağından pek sevmeyebilir. biz çok memnun kaldık. kılıfını çıkarıp yıkayabiliyorsunuz, telefonla komut verebiliyorsunuz.

4Moms mamaroo ana kucağıMamaroo ana kucağı fiyatlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

N11

Mamaroo Ana Kucağı
Amazon

Mamaroo Ana Kucağı
Mamaroo hakkında şu yazımda da bilgi vermiştim buraya da bakabilirsiniz.

mamaroo
hayat kurtaran ana kucağı. bebişimiz 1 aylıkken aldık mamaroo ana kucağı ve uzunca bir zaman kullandık. aldığımız mağazada aynı gün iade yapılabiliyordu. biz de aldık ve bütün gün evde denedik bakalım bebiş sevecek mi diye ve bütün gün de üstünden inmeyince biz de iade etmedik. siz de kararsızsanız eğer bizim gibi yapabilirsiniz. mağaza iade politkasını sorun ona göre alın.

onun dışında ürün gayet başarılı. 5 ayrı hızda çalışıyor. bebeğin gazı olduğunda 4 ya da 5 hız olmadan ağlaması geçmiyor. 4. ya da 5. hızda susuyor. onun dışında genelde 1. seviyede çalıştırıyoruz biz hatta bazen çalışmadan duruyor üstünde. bir de farklı yatış pozisyonları var o da baya başarılı bence. özellikle reflü olan bebeğiniz için emdikten sonra dik pozisyonda kullanabilirsiniz.
mamaroo kullanırken, bebek 5 aylığı geçtiğinde daha da dikkatli olmanız gerekiyor, eskisi gibi üstünde sabit durmuyor çünkü. özellikle kemerini bağlamayı ihmal etmeyin. hele hele 6 aylık olduğunda tam dik pozisyonda bırakıp mutfağa bile gitmeyin. 2 saniye mutfaktan biberon almaya gittiğimde çok şükür kemeri bağlıydı ama bizimki aşağıya sarkmıştı o gün çok endişelendim.
ek gıdaya geçişte mama yedirirken elimiz ayağımız olan ana kucağı.

biz 5. ayda ek gıdaya geçiş yaptık. biliyorsunuz mama sandalyeleri tam dik pozisyonda olduğu için 7 aydan önce bebeklerin mama sandalyesine oturmaları sakıncalı. mamaroo en dik pozisyonda bile c şeklindeki doğal bebek duruşunu desteklediği için bebek tam dik oturmamış oluyor. aynı zamanda rahat mama da yedirebiliyorsunuz. büyük bir orta sehpanın üzerine koyduk mamaroo'yu önüne de bir tabure koyduk, çok rahat bir şekilde mama yedirebiliyoruz böylece.
Benzer Konular
 

Bebek Telsizi Tavsiyesi: En İyi 5 Bebek Telsizi Markasını İnceledik

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Oto Koltuğu Tavsiyesi: En İyi Oto Koltuğu Hangisi? 14 Markayı İnceledik

Yüzlerce oto koltuğu çeşidi arasında kaybolmayın. İşte en iyi oto koltuğu markaları.

 

Bebek Uyku Tulumu Tavsiyesi: En İyi 6 Uyku Tulumu Markasını İnceledik

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.

 

Bebek Arabası Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Arabası Hangisi?

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

En İyi Emzik Hangisi? En Kaliteli 15 Emzik Markası

Bebeğiniz için en iyi emziği mi arıyorsunuz? Piyasada çok fazla emzik çeşidi var, doğru olanı seçmek zor olabilir. Sizin için yılın en iyi 15 emzik markasını inceledik.

 

Reflü Yatağı: En İyi Reflü Yatağı Markaları Hangiler?

Uykusuz geceleri ve günlük mücadeleyi unutun; reflü yatağı bebeğinizin konforunda büyük fark yaratabilir. Mevcut en iyi bebek reflü yatağı markalarını keşfedin.

 

Bebek Bezi Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Bezi Markaları Hangileri?

Bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmak çok zor görünebilir, bu süreci kolaylaştıran ipuçları ve püf noktalarını kaçırmayın.

 

Bebek Hamağı Nasıl Seçilir? İşte En İyi 5 Bebek Hamağı Markası

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Park Yatak Tavsiyesi: En İyi 5 Park Yatak Markasını İnceledik

Aradık, taradık ve piyasadaki en kaliteli park yatak markalarını bir araya getirdik.

 

Bebek Burun Aspiratörü Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

En İyi Ateş Ölçer Hangisi? En Kaliteli 15 Ateş Ölçer Markası

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

En İyi Biberon Hangisi? 10 En Kaliteli Biberon Markası (2023)

Bebeğiniz için doğru biberonu bulma zamanı! 2023'te piyasadaki en iyi 10 biberon markası hakkında her şeyi öğrenin ve hangisinin sizin ve bebeğiniz için mükemmel olduğunu keşfedin.

 

Bebek Küveti Tavsiyesi: En İyi Bebek Küveti Hangisi?

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.