Nuk Emzik Kullananlar


Nuk Emzik KullananlarNuk emzik kullananların yorumlarını merak edenler bu başlıktan takip edebilir. Biz Nuk marka emziği kullandık, aşağıda yorumumu detaylı okuyabilirsiniz.

Nuk markası 1940'lardan bu yana bebek ürünleri üreten bir Alman markası. Güvenilir kaliteli ürünler üretiyorlar.

Bebeğimiz daha doğmadan önce biberon ve emziğini bu markadan seçtik. Hatta hem kauçuk hem de silikon aldık emziği. Fakat nuk emzik kullanan bir anne olarak pek tavsiye etmiyorum bu ürünü. çünkü bebek bu emziği emdiğinde emziğin izi kalıyor dudağında. emziğin kenarları eğimli olduğu için bebeğin ağzına yapışıyor. Sonra aradık taradık ve bu şekilde eğimi olmayan philips avent soothie aldık. Üstelik diğer markaların hiçbirinde medikal silikondan üretilmiştir yazmazken avent soothie'de yazıyor. aşağıya her ikisi için de link bırakıyorum fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Bu arada En iyi emzik başlığını okumadan emzik almayın!N11
Avent Soothie EmzikBu arada emzik markalarıyla ilgili ayrıntılı bir inceleme için (bkz: en iyi emzik)
bizim bebek seviyor bu markayı ama yukarıdaki yoruma katılıyorum nuk emzik bebek dudaklarında iz bırakıyor. fikir vermesi açısından ben de yazayım dedim.
Benzer Konular
 

Piyasadaki en yüksek puan alan 5 folik asit markasını inceledik.

 

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.