canyon travel sistem bebek arabası v2 bebek arabası kullananlar var mıdır? e-bebek'te gördüm çok uygun fiyatlı bir ürün. oto koltuğu olması, port bebeye dönüşebiliyor olması artı özellik. ama pratik bir ürün mü? canyon travel sistem v2 bebek arabası alıp kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim.

sonradan ekleme: merhaba, biz aldık canyon bebek arabasından. kullanıyoruz, gayet de memnun kaldık.
hem çok uygun fiyatlı hem de görünümü çok şık.

artıları:
-0-6 ay döneminde bebeğin tam yatar pozisyonda kalması gerekli. canyon bebek arabasının üst kısmı port bebe olduğu için 0-6 ay döneminde kullanmak için ideal, ekstra port bebe almaya gerek yok.
-travel sistem demek, oto koltuğu da dahil demek. oto koltuğunun dahil olması da çok avantaj sağlıyor. oto koltuğu bağlamak için ayrı bir adaptör almamıza falan da gerek kalmadı.
-tekerlekleri büyük olduğu için taşlık yollarda falan da kullanması rahat oldu.

eksisi pek yok gibi, şu an memnunuz. eksi bir yön bulursam eklerim.

bu arada farklı bebek arabası tavsiyeleri için (bkz: bebek arabası tavsiyeleri) başlığına da bir göz atabilirsiniz.
ben bu canyon travel sistem'i inceleme fırsatı buldum. port bebesi oto koltuğu içinde olması avantajlı ama bana biraz ağır geldi açıkçası. bir de oto koltuğu biraz fazla çukur. ilk 6 ay bebekler ne kadar yatar pozisyonda olursa o kadar iyi. incelemeden bebek arabası almayın bence.
merhaba ophelia; bebek arabasının bagajınızda kapladığı alan çok mu? yanına başka bir şey de koyabilecek yer kaldı mı sizde??
merhabalar engineermom;

bizim bagajda yer kaplıyor evet. arabaya göre de değişiyordur, bizim aracımız hatchback, biraz bagajı dar bu yüzden bebek arabası yer kaplıyor. ama daha geniş kasa arabalarda bagajda yer kalabilir diye düşünüyorum.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.