geçen mothercare'de fark ettiğim, alsak mı acaba diye aklımızdan geçirdiğimiz ana kucağı. bazasıyla beraber oldukça uygun fiyata satılıyordu. araştırdım yurt dışında oldukça tercih edilen bir ürün. hatta nasıl olduysa fiyatı ülkemizde daha uygun. yurt dışında pahalıya satılan üst segment ürünlerden.

özelliği şu, bu ana kucağı arabaya bağlandığında tam yatış pozisyonuna getirebiliyorsunuz. mesela cybex cloud q var, o da tam yatışlı bir model. fakat arabada giderken bu tam yatış özelliğini kullanamıyorsunuz cybex cloud q ürününde. kiddy işte bunun arabada giderken de tam yatabilen versiyonunu yapmış, haliyle biraz ağırca.

fakat bazasına takıldığında sallanma problemi varmış. aşağıdaki video'da görebilirsiniz.


kiddy evoluna i size sallanma problemi


bir de arka koltuğa bağlandığında ön koltuk cama çok yaklaşıyor, neredeyse kullanılamaz hale geliyor gibi yorumlar okuduğum için vazgeçtim. ama i size olması, kaliteli bir marka olması ve bazalı fiyatının çok uygun olmasından dolayı çok cazip gelmişti.


kiddy evoluna i size
kiddy evoluna i size

mothercare'de var bu üründen. hatta çok da güzel indirime girmiş. düşünenler kaçırmasın.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.