karşı komşum evden çıkarken gördüm, lelebaby tarabel sistem bebek arabası almışlar yeni, ilk kez bebişle dışarı çıkıyorlardı. açıkçası çok sağlam ve havalı göründüğü için hemen gidip inceledim. 799tl'ye almışlar, ebebekten. birkaç tavsiye ile tercih etmişler kendileri gidip incelememişler. genel olarak memnunlardı ama bagaja pek sığmıyormuş.


lelebaby bebek arabası kullananlar
lelebaby bebek arabası kullananlar

çok pratik olduğunu söyleyemem, biraz ağır bir araba. ama fiyatına göre gayet güzel özellikler sunuyor. bebeği sarsmaması da önemli bir artı.
öyle yorumlara pek bakmayın, hiç tavsiye etmiyorum bu arabayı. bir iki kullanımdan sonra tekerleri gıcırdıyor. ayrıca çok hantal ve ağır. bebek 6-7 aylık olunca başka bir şey alırız diyorsanız fiyatı açısından cazip gelebilir. ama o 6-7 ay da zor geçer söyleyeyim.
lelebaby travel sistem bebek arabasını inceleme fırsatı buldum ve pek tavsiye etmiyorum. bir kere gerçekten çok ağır ve hantal. arabanın kapanışı hiç pratik değil. küçük bagajlı arabalara sığmıyor. ayrıca en önemlisi oto koltuğu kesinlikle bebeklerin omurga yapısına pek uygun değil. fiyatına bakıp aldanmayın. özellikle oto koltuğunu laf olsun diye almayın, travel sistem almak zorunda değilsiniz. oto koltuğunda adac testi yapılmış mı, yenidoğanın omurga yapısına uygun mu gibi kıstasları düşünün. cybex, maxi cosi gibi oto koltuğu konusunda uzman markaları seçmenizi öneririm.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.