X

bebek uyku tulumu tavsiyesi

 • bir zamanlar yok mu bir bebek uyku tulumu tavsiyesi diye didindim durdum, aradım taradım yok bulamadım.
  sonraları artık bir kaç çeşit uyku tulumu aldım, kendi tecrübeme dayanarak en iyisi bebeğin terlememesi ya da terlediğinde terini çekmesi için hem kumaşı hem de dolgusu pamuk olan tulumlardan alın.

  bebekler için uyku tulumu tavsiyelerim
  bebekler için uyku tulumu tavsiyelerim


  uyku tulumları, yazlık uyku tulumu ve kışlık uyku tulumu olarak 2'ye ayrılıyor.

  yazlık olanları dolgusuz, ince penye oluyor. bebeğinize bir atlet ve tulumunu giydirip yatırıyorsunuz, evde klima vs. çalışıyorsa, cam açıksa falan çok pratik oluyor kullanması. bebekler üstlerini çok açıyorlar çünkü, tulum olursa rahat oluyor. kışlık uyku tulumu genellikle elyaf dolgulu oluyor. dış kumaşı %100 pamuklu olanlardan alın.

  yazlık uyku tulumu
  yazlık uyku tulumu  kışlık uyku tulumu
  kışlık uyku tulumu  uygun fiyatlı ve kaliteli uyku tulumu çeşitleri arıyorsanız, aşağıya farklı linkler bırakıyorum. linklerden modelleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

  trendyol uyku tulumu fiyatları ve modelleri için tık tık  morhipo uyku tulumu fiyatları ve modelleri için tık tık
 • bebek uyku tulumu tavsiyeleri diye yazdığınızda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. deneyimli bir anne olarak size önerim, kesinlikle şu polyester olanlardan uzak durmanız. içi dolgulu olması şart değil, kalınca bir kumaştan ve tamamı pamuktan yapılmış olan bebek uyku tulumlarını tercih edin.

  illa dolgulu alacaksanız ergo pouch var, avustralya markası. şu aralar doların yükselmesine bağlı olarak fiyatı iyice uçuyor, ama dolgu malzemesi olarak bambu kullanıyorlar çok sağlıklı, biz kullandık memnun kaldık tavsiye ederim.

  polyester neden tercih etmemeniz gerekiyor:
  1- polyester terletir. bakmayın siz öyle yumuşacık durduğuna, havayı tamamen kesiyor. bebeklerin terlemesi demek kilo kaybetmeleri demek bunu unutmayın.
  2- hava almayı önlediği için bakteri oluşmasına sebep oluyor.
  denizce
 • kesinlikle carters markasını öneririm.
 • biz kitikate torba tarzı uyku tulumunu kullanıyoruz oldukça memnunuz. torba tarzı demek alt ayak tarafı fermuarla kapanıyor demek. bu tarz tulumların mutlaka kolları dışarda olanlarını alın çok kullanışlı oluyor. dış kumaşı %100 organik pamuktan içi elyaf dolgulu. içi pamuk dolgulu öneriyorlar ama pamuk dolgulu olanını bulamadım, ama zaten soğuklarda ve içine ince bir giysiyle giydirdiğim için terletme yapmıyor.