X
 • sevi bebe reflü yatağı kullanan bir anne olarak deneyimlerini aktarayım. öncelikle ben ürünü trendyol'dan aldım, en uygun fiyatlısı trendyoldaydı.

  trendyol sevi bebe reflü yatağı fiyatına bakmak için tık tık

  bebeklerin yatış pozisyonundayken baş kısmının vücuduna göre daha yukarıda kalmasını sağlayan yatak çeşididir reflü yatağı.

  sevi bebe markasında iki tarafta bariyerler de var. bebeğin başını koyduğunuz kısmında delikleri de var bebeğin tıkanmasını önlemek için. bizim için çok kullanışlı bir ürün oldu diyebilirim. bebeğimiz 10 günlükken kullanmaya başladık ve bebek dönmeye başlayıncaya kadar uzunca bir zaman da kullandık. eğer reflü olan, kusan bir bebeğiniz varsa sizin de olmazsa olmaz ürünüz olacak bu reflü yatağı.

  kumaşı da fermuarlı, çıkarıp makinede yıkanabiliyor. pamuklu nefes alan bir kumaş. ayrıca bebeğin yüzünün geleceği kısımda sünger üstünde delikler de mevcut, bu da tıkanmayı önlüyor.

  sonuç olarak ben sevi bebe reflü yatağından çok memnun kaldım. tavsiye ederim. aynı markanın emzirme minderini de kullanıyoruz, ondan da memnun kaldım. defalarca kullandım, hiç bir problem yaşamadım.

  daha detaylı bilgi için (bkz: sevi bebe emzirme minderi)
 • bunun kiraz çekirdekli versiyonundan aldık. kiraz çekirdekleri ısıtılıp kullanılıyormuş. henüz denemedik belki kışın deneriz o zaman yoruma eklerim. şimdilik iki avuç içini birbirine sürtüp bebenin karnına koyunca zaten baya rahatlama oluyor.
  sevi bebe reflü yatağı yorumuma gelince çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. bunun yanları bariyersiz olanları var aman ha boşuna para vermeyin onlara. bebe zaten aşağı doğru kayma eğiliminde ki bazen sağa sola da kayabiliyor. bariyerler olunca içiniz rahat ediyor. biz 3. ayımıza yaklaştık hala kullanıyoruz. eğimini biraz daha artırmak için altına bir kat daha sünger koyup bebeği yan yatırıyorum reflüye çok iyi geliyor.
  coolmom
 • normal versiyonunu almıştım doğum öncesi. “iyi ki aldım” dediğim ürünlerin başında gelir. üstelik bebeğim reflüsü olan bir bebekti. yanılmıyorsam 5.ayına kadar kullandık biz. özellikle ilk haftalarda bebişten uzak kalmak istemediğim için salona taşıyordum. kesinlikle tavsiye ederim.
  Lilyum