Chicco Next to me yorumlar


Chicco Next2me Dream kullananların yorumlarını merak edenler için yazıyorum. Bu modeli satın aldık biz ve çok kullanışlı bulduk. Chicco markasının klasik next2me modelinden sonra çıkarttığı fakat ülkemizde olmayan ürünü bu next2me dream modeli. En azından ben bu yazıyı yazdığımda yoktu, belki sonra getirtir bilemiyorum. biz de yurt dışından aldık.

Peki normal next2me'den ne farkı bu ürünün?

1- Diğer chicco ana kucağı next 2 me modelinde ön tarafında metal iki parça var, onu çıkartıp aşağıya doğru takıyorsunuz. bunu sürekli yapamazsınız bir kere aşağıya takıyorsunuz ve önü açık şekilde yatağınızda kalıyor.
Bu şekilde olduğunda riskli durumlar oluşabilir.

Chicco next2me dream modelinde ise ön tarafında bir düğme var oraya basınca ön tarafı indirip işiniz bittiğinde hemen kaldırıyorsunuz bu çok daha pratik ve güvenli.

2- Chicco next2me dream modelinde sallanma özelliği de var, diğerinde sallanma özelliği yok.

3- Chicco next2me dream modeli diğerine göre daha stabil.

Çok tavsiye ediyorum bu ürünü. şu aşağıya video ekliyorum, bir inceleyin.


chicco next2me dream modeli
çok kullanışlı ürüne benziyor. özellikle ön tarafının pratik bir şekilde indirilip kaldırılabilmesi çok güzel. bizimki yaşına girdi, yeni doğan dönemi olsaydı kesinlikle tercih ederdim bu ürünü.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.