Woolnat Uyku Tulumu Kullananlar


Woolnat uyku tulumu kullananlar yorum yaparlarsa çok sevinirim.

Malum kış kapıda, 6 aylık bebeğim için uyku tulumu ararken denk geldim bu markaya. Çok bilindik değil anladığım kadarıyla, pek yorum bulamadım. İçinin dolgusu da pamuk olan uyku tulumu ararken karşıma çıktı. Dolgu malzemesi kullanmıyorlar sanırım, yün kullanıyorlar.
Woolnat uyku tulumu kullanan ve memnun kalan varsa yorumlarını bekliyorum, diğer annelerden de faydalanır.

Woolnat Uyku Tulumu Yorumları


Burada görünce bir araştırdım. Sanıyorum bir Türk markası, yün kullanarak uyku tulumu üretmiş, resimde de yazıyor. Bilemiyorum kalitesi nasıldır. Woolnat uyku tulumu kullanan biri yorum eklerse bir çok anne yararlanır bu bilgiden. Bu arada ben ergo pouch kullanmıştım, memnun kaldım onu öneririm.
Bol bol uyku tulumu alıp kullanan uyku tulumu sever bir anne olarak karşılaşmadığım markadır. İlk defa burada gördüm bu markayı. Ben bir sürü uyku tulumu markası denedim, içi elyaf dolgu olup, kumaşı organik pamuk olanlardan vs. de kullandım. Elyaf dolgulu olan uyku tulumları çok terletiyor aman uzak durun. Woolnat kullanan ve memnun kalan var mı bilemiyorum ama ben en çok moms cotton'dan memnun kaldım onu önerebilirim. Elyaf dolgusu çok az miktarda olanlar bile terletiyor bilginize.
Merhaba,

Ben oğlumda woolnat uyku tulumu kullandım ama memnun kalmadım. Şikayet Var sitesinde bir sürü şikayet de almış, nasıl dikkat etmedim ki. Woolnat şikayetleri okumak için buraya tıklayın

Her mevsim kullanılabildiğini yazmışlar,fakat havalar ısınınca çok terletme yaptığını fark ettim. Üstelik boyutu da birkaç yıkamadan sonra küçüldü. Fiyatı da pahalı,hadi diyorsunuz çocuk ger mevsim giyer,alıyorsunuz ama parasının karşılığı yok maalesef. Özellikle sıcak havalar için hiç uygun değil.

Yaz için hangi markayı önerirsiniz?
Benzer Konular
 

Bebek Telsizi Tavsiyesi: En İyi 5 Bebek Telsizi Markasını İnceledik

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Oto Koltuğu Tavsiyesi: En İyi Oto Koltuğu Hangisi? 14 Markayı İnceledik

Yüzlerce oto koltuğu çeşidi arasında kaybolmayın. İşte en iyi oto koltuğu markaları.

 

Bebek Uyku Tulumu Tavsiyesi: En İyi 6 Uyku Tulumu Markasını İnceledik

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.

 

Bebek Arabası Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Arabası Hangisi?

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

En İyi Emzik Hangisi? En Kaliteli 15 Emzik Markası

Bebeğiniz için en iyi emziği mi arıyorsunuz? Piyasada çok fazla emzik çeşidi var, doğru olanı seçmek zor olabilir. Sizin için yılın en iyi 15 emzik markasını inceledik.

 

Reflü Yatağı: En İyi Reflü Yatağı Markaları Hangiler?

Uykusuz geceleri ve günlük mücadeleyi unutun; reflü yatağı bebeğinizin konforunda büyük fark yaratabilir. Mevcut en iyi bebek reflü yatağı markalarını keşfedin.

 

Bebek Bezi Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Bezi Markaları Hangileri?

Bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmak çok zor görünebilir, bu süreci kolaylaştıran ipuçları ve püf noktalarını kaçırmayın.

 

Bebek Hamağı Nasıl Seçilir? İşte En İyi 5 Bebek Hamağı Markası

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Park Yatak Tavsiyesi: En İyi 5 Park Yatak Markasını İnceledik

Aradık, taradık ve piyasadaki en kaliteli park yatak markalarını bir araya getirdik.

 

Bebek Burun Aspiratörü Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

En İyi Ateş Ölçer Hangisi? En Kaliteli 15 Ateş Ölçer Markası

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

En İyi Biberon Hangisi? 10 En Kaliteli Biberon Markası (2023)

Bebeğiniz için doğru biberonu bulma zamanı! 2023'te piyasadaki en iyi 10 biberon markası hakkında her şeyi öğrenin ve hangisinin sizin ve bebeğiniz için mükemmel olduğunu keşfedin.

 

Bebek Küveti Tavsiyesi: En İyi Bebek Küveti Hangisi?

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.