Woolnat Uyku Tulumu Kullananlar


Woolnat uyku tulumu kullananlar yorum yaparlarsa çok sevinirim.

Malum kış kapıda, 6 aylık bebeğim için uyku tulumu ararken denk geldim bu markaya. Çok bilindik değil anladığım kadarıyla, pek yorum bulamadım. İçinin dolgusu da pamuk olan uyku tulumu ararken karşıma çıktı. Dolgu malzemesi kullanmıyorlar sanırım, yün kullanıyorlar.
Woolnat uyku tulumu kullanan ve memnun kalan varsa yorumlarını bekliyorum, diğer annelerden de faydalanır.

Woolnat Uyku Tulumu Yorumları


Burada görünce bir araştırdım. Sanıyorum bir Türk markası, yün kullanarak uyku tulumu üretmiş, resimde de yazıyor. Bilemiyorum kalitesi nasıldır. Woolnat uyku tulumu kullanan biri yorum eklerse bir çok anne yararlanır bu bilgiden. Bu arada ben ergo pouch kullanmıştım, memnun kaldım onu öneririm.
Bol bol uyku tulumu alıp kullanan uyku tulumu sever bir anne olarak karşılaşmadığım markadır. İlk defa burada gördüm bu markayı. Ben bir sürü uyku tulumu markası denedim, içi elyaf dolgu olup, kumaşı organik pamuk olanlardan vs. de kullandım. Elyaf dolgulu olan uyku tulumları çok terletiyor aman uzak durun. Woolnat kullanan ve memnun kalan var mı bilemiyorum ama ben en çok moms cotton'dan memnun kaldım onu önerebilirim. Elyaf dolgusu çok az miktarda olanlar bile terletiyor bilginize.
Merhaba,

Ben oğlumda woolnat uyku tulumu kullandım ama memnun kalmadım. Şikayet Var sitesinde bir sürü şikayet de almış, nasıl dikkat etmedim ki. Woolnat şikayetleri okumak için buraya tıklayın

Her mevsim kullanılabildiğini yazmışlar,fakat havalar ısınınca çok terletme yaptığını fark ettim. Üstelik boyutu da birkaç yıkamadan sonra küçüldü. Fiyatı da pahalı,hadi diyorsunuz çocuk ger mevsim giyer,alıyorsunuz ama parasının karşılığı yok maalesef. Özellikle sıcak havalar için hiç uygun değil.

Yaz için hangi markayı önerirsiniz?
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.