merhabalar,

bizim ufaklığa uzun süredir mama sandalyesi arıyorduk, sonunda chicco polly aldık. doğru mu yaptık bilmiyorum artık, bir kaç kez kullandık fena değil gibi.

chicco polly mama sandalyesi kullananlar
chicco polly mama sandalyesi kullananlar


chicco polly mama sandalyesinin sırt kısmı 3 farklı pozisyona yatırılabiliyor. yüksekliği de ayarlayabiliyorsunuz. arkada 2 tekerleği var. şu an için memnun gibiyiz, kullandıkça yorum eklerim.
merhaba,

chicco polly mama sandalyesi ablamlarda var onlar kullanıyor. chicco polly'nin kullanışlı ve pratik bir mama sandalyesi olduğunu söyleyebilirim. yalnız biraz ağır, odadan odaya geçirirken zorluyor bir de geniş bir mama sandalyesi bu, biraz yer kaplıyor haberiniz olsun.
merhaba, biz de bu üründen aldık. ancak kumaşı pvc gördüğüm kadarıyla. kılıfı kemerleri vs. makinada yıkanabiliyor mu aydınlatabilir misiniz?
merhaba pikacununannesi

biz chicco polly kullanmıyoruz ama mama sandalyesi alacağımız zaman mağazada incelemiştim. görevli kılıfının vs. yıkanabileceğini söylemişti. fakat hassas programda, soğuk yıkama yapılmalıymış. silseniz daha iyi olur demişti. pvc olduğu için silmesi kolay olur diye düşünüyorum. mama sandalyesi kılıfı lekelendiği zaman makineye atmak pratik gelmiyor zaten, sürekli lazım olduğu için kurumasını beklemek gerekiyor. günlük lekeleri silmek daha pratik.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.