avent soothiePhilips avent soothie emzik kullananları araştıranlar varsa sözlerime kulak verin hiç düşünmeden alın bu ürünü. neredeyse bütün emzik markalarını araştırdık medikal silikondan yapılmış olduğu ibaresini bir tek bu markada gördük. bir de bebeğin üst ve alt dudaklarına yapışıp iz yapmıyor diğer emzikler gibi. biz kullanıyoruz çok memnun kaldık. Avent soothie'nin güncel fiyatını aşığıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Trendyol

Philips Avent Soothie
Emzik markaları konusunda ayrıntılı bir inceleme için (bkz: en iyi emzik)
o kadar ağır ki bebek tutamıyor bile memnun kalmadigim tek emzikti.
biz bebeğimiz 6. aya gelene kadar philips avent soothie emzik kullandık. başlarda çok memnun kaldık.

philips avent soothie emzik olumlu tarafları

1- bu emzik medikal silikondan yapıldığı için malzemesi çok kaliteli.
2- her tarafı silikon olduğu için bebek emziği sağına soluna düşürdüğünde üzerine kafası, kolu vs geldiğinde zarar vermiyorlar. diğer emziklerde plastik kısım var mesela çok tehlikeli. onlardan da almıştık mesela ilk kullanımda bunu fark edip kullanmadık.
3- büyük olması bebeğin ağzına tam girmemesi ideal, bebişler her şeyi yutma eğilimindeler çünkü.
4- kaynatabilirsiniz, kaynamış suda bekletebilirsiniz, steril edebilirsiniz bir şeycik olmaz. plastik bir aksamı yok çünkü her tarafı silikon.
5- ortodontik

philips avent soothie emzik olumsuz yönleri

1- 1 tane ve gerçekten çok can sıkıcı bir olumsuz yönü var bu emziğin. şimdi bu philips avent soothie emziğin parmağınızın girdiği bir bölüm var ya, işte oraya bebeğimiz baş parmağını sokuyordu. başlarda problem olmadı, çünkü sonra bir iki kıpırdamada kendi kendine çıkıyordu. fakat o eller tombikleştikçe 6. ayda bir gün parmağının içeride kaldığını ve ağız suyu ile de vakum yapıp çıkmadığını fark ettim endişeyle. hemen çıkarttım tabi bir baktım parmak kıpkırmızı olmuş, içim gitti. allahtan sürekli gözlemlediğim için hemen fark ettim. siz siz olun sürekli gözlemleyin bebeğinizi, hiç aklınıza gelmeyecek şeyler olabiliyor işte.

velhasıl kelam bu olaydan sonra bu emzikleri kullanmadık. bunun yerine her tarafı kauçuk emzik kullanmaya başladık. biliyorsunuz kauçuk tamamen doğal oluyor, ağaçtan yapılıyor. içiniz rahat bu emziklerden kullanabilirsiniz. her tarafı kauçuk olduğu için yukarıda saydığım olumlu yönleri de barındırıyor tabi. özellikle eğer yenidoğan için arıyorsanız kauçuk ile başlamanızı öneririm ki bebeğiniz kauçuğa alışsın. biz chicco her tarafı kauçuk emzik aldık. memnunuz, şu an gözlemlediğim olumsuz bir tarafı yok.


her tarafı kauçuk emzik
her tarafı kauçuk emzik

Benzer Konular
 

Bebek Telsizi Tavsiyesi: En İyi 5 Bebek Telsizi Markasını İnceledik

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Oto Koltuğu Tavsiyesi: En İyi Oto Koltuğu Hangisi? 14 Markayı İnceledik

Yüzlerce oto koltuğu çeşidi arasında kaybolmayın. İşte en iyi oto koltuğu markaları.

 

Bebek Uyku Tulumu Tavsiyesi: En İyi 6 Uyku Tulumu Markasını İnceledik

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.

 

Bebek Arabası Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Arabası Hangisi?

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

En İyi Emzik Hangisi? En Kaliteli 15 Emzik Markası

Bebeğiniz için en iyi emziği mi arıyorsunuz? Piyasada çok fazla emzik çeşidi var, doğru olanı seçmek zor olabilir. Sizin için yılın en iyi 15 emzik markasını inceledik.

 

Reflü Yatağı: En İyi Reflü Yatağı Markaları Hangiler?

Uykusuz geceleri ve günlük mücadeleyi unutun; reflü yatağı bebeğinizin konforunda büyük fark yaratabilir. Mevcut en iyi bebek reflü yatağı markalarını keşfedin.

 

Bebek Bezi Tavsiyesi: 2023'ün En İyi Bebek Bezi Markaları Hangileri?

Bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmak çok zor görünebilir, bu süreci kolaylaştıran ipuçları ve püf noktalarını kaçırmayın.

 

Bebek Hamağı Nasıl Seçilir? İşte En İyi 5 Bebek Hamağı Markası

Bebeğinizin güvenliği için doğru bebek hamağını seçmek çok önemli. En güvenli, en uygun hamağını seçerken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

 

Park Yatak Tavsiyesi: En İyi 5 Park Yatak Markasını İnceledik

Aradık, taradık ve piyasadaki en kaliteli park yatak markalarını bir araya getirdik.

 

Bebek Burun Aspiratörü Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

En İyi Ateş Ölçer Hangisi? En Kaliteli 15 Ateş Ölçer Markası

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

En İyi Biberon Hangisi? 10 En Kaliteli Biberon Markası (2023)

Bebeğiniz için doğru biberonu bulma zamanı! 2023'te piyasadaki en iyi 10 biberon markası hakkında her şeyi öğrenin ve hangisinin sizin ve bebeğiniz için mükemmel olduğunu keşfedin.

 

Bebek Küveti Tavsiyesi: En İyi Bebek Küveti Hangisi?

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.