Bebek Telsizi

Bebek monitörü, ya da bebek kamerası olarak da bilinen bebek telsizi bebeğin çıkardığı sesleri uzaktan dinlemek için kullanılan bir radyo sistemidir. Bir ses monitörü ve de bebeğinizin yanında bulunan bir mikrofonla donatılmış bir verici biriminden oluşuyor.

Bebek telsizi seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, kaliteli bebek telsizi markaları ve fiyatları konusunda detaylı bilgi için bebek telsizi tavsiyesi başlığına bir göz atabilirsiniz.

Sesleri radyo dalgalarıyla bebeğin bakımını yapan kişinin yanında veya yakınında bulunan bir hoparlörle alıcı birime iletir.

Bebek Telsizi Ne İşe Yarar?Bebek Telsizi Ne İşe Yarar


Bebek telsizi, bebeğiniz başka bir odadayken de onu duyabilmenizi sağlar.
Bazı bebek telsizleri, ebeveynin bebeğe geri konuşmasını sağlayan iki yönlü iletişim sağlar (ebeveyn konuşma). Bazı bebek telsizleri ile seçtiğiniz müzikleri bebeğinize dinletebilirsiniz. Ayrıca bazı telsizler, kameralıdır ve bunlara bebek kamerası denir.

Bebek Kamerası

Kameralı olanların pimpiriklik yaratabileceğini düşündüğüm bebek ürünü. Zaten sürekli aklınızda olan miniğinizi bir de kameradan dikizleme ihtiyacı hissettiriyor, yok burnu mu tıkanmış şöyle mi böyle mi. Çok kullanışlı ama laf yok.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Piyasadaki en yüksek puan alan 5 folik asit markasını inceledik.