mamas papas armadillo flip xt2 port bebe
mamas papas armadillo flip xt2 port bebeMamas Papas portbebe kullananların yorumlarını araştıran ebeveynler için yazıyorum, biz bu portbebeyi aldık kullanıyoruz, bununla ilgili bilgi yorumlarımı aktarıyorum. Sorularınız varsa, bu yazımın altına yazabilirsiniz yardımcı olurum :)

Eğer ki Mamas Papas Armadillo XT2 bebek arabanız varsa başka bir portbebe kullanamazsınız çünkü başka marka port bebeler mamas papas armadillo flip xt2 bebek arabasına uyumlu değil bunu belirteyim.

portbebe'yi bebeğimiz 7-8 aylık olana kadar kullandık, daha sonra ise bebeğimiz dışarıya bakmak istediği için içine portbebe içine yatmak istemedi, haliyle büyüyünce içine sığmadı da :) Tabi zaten portbebe kullanımı da o kadar oluyor. yani portbebe'nin amacı, bebeğin konforlu bir şekilde tam yatış pozisyonunda kalmasını sağlamak.

Uzmanlar özellikle ilk 3 aylık dönemde bebeklerin uzun süre ana kucağı gibi eğimli bir alanda kalmasının omurga gelişimi için tehlikeli olduğunu söylüyorlar.

Mamas Papas Armadillo Flip XT2 içinde ortopedik bir mat bulunuyor. Biz chest nut olanını aldık, onun kumaşı pamuk, terletme vs. de yapmadı. Kışın da kullandık, tentesi üstünün büyük bir kısmını örtüyor.

ayrıca üstünü tamamen kapatan çıtçıtlı bir aparatı var kışın kullanmak için. Biz kışın daha çok kullandık, özellikle rüzgarlı havalarda üstünün tamamen kapalı olması hiç rüzgar almamasını sağladı. Bir de tabi avm'ye falan girdiğinizde de çevreden izole olabilmesi, hastalıkları önlemesi açısından çok rahat ettirdi.
Aksıran, tıksıran, hapşuran bir sürü tipten uzak tutmuş oluyorsunuz.

bizim bebek arabamız ve port bebe
bizim bebek arabamız ve port bebeBir de en büyük artısı bebek içinde mışıl mışıl uyurken, siz de rahat rahat alışverişinizi vs. yapabiliyorsunuz.

Tek bir olumsuz yanı var eleştirebileceğim, mamas papas armadillo flip xt2 modelinin portbebesi reflü pozisyonunu almıyor. bazı portbebeleri incelemiştim, kafa kısmını yükseltebiliyorsunuz, bu özellik de olsaydı rahat olurdu aslında.

Bunun dışında portbebeyi iyi ki almışız dedik, bizi çok rahat ettirdi. Hatta ilk 1 ay zaten evden dışarı pek çıkamadık, bebek arbasını port bebeyle salonda kullandık, hatta oda oda gezdirdik pek bir rahat oldu :) içi dediğim gibi gayet konforlu, bebeğin ayrı odalarda yatağı hazırdı.

Biz trendyol'dan almıştık. kalmamış olabilir, siz yine de bir göz atın, çünkü baya indirimli fiyata denk gelmişti.
trendyola gitmek için tık tık

Sonuç olarak port bebeden çok memnun kaldık, bu ürünü tavsiye ederim.
Benzer Konular
 

Bebeğinizin rahat nefes alması için, burun aspiratörünü nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bu pratik rehber ile bebeklerinizin burunlarını temizlemek artık çok kolay!

 

Bebeklerin çok sevdiği diş kaşıyıcıları bu yazımızda.

 

Bebeğinizin güvenliği ve konforu için tercih edebileceğiniz en iyi ana kucağı markaları bu yazımızda.