X

philips avent göğüs kalkanı

 • emziren annelerin göğüs uçlarındaki yaraların oluşmasını engelleyen her hamilenin ivedilikle haberdar olması gereken ürünlerden biri. benim biraz geç haberim olmuştu o yüzden koştum geldim hemen yazayım daha doğum yapmayanlar hemen edinsin istedim.


  philips avent göğüs kalkanı
  philips avent göğüs kalkanı  kağıttan yapılmış olanlar hiçbir işe yaramıyor. özellikle ilk aylarda işinize yarayacak.
 • faydasını gördüğüm ürün. lakin temizliğine çok dikkat etmek gerek. her kullanımda sabunlu suyla yıkayın ki bebişler enfeksiyon kapmasın. bir de öyle çok bekletmeyin.
 • pek olumlu bir deneyim yaşamadığım ender avent ürünlerinden biri. genelde neredeyse her şeyinden memnun kaldım bu markanın fakat bu ürünü pek kullanamadım ben, rahatsız etmişti beni. herkeste aynı memnuniyeti oluşturmayabilir ona göre alın derim.
 • uzun aylar kullandığım bir üründü, çok memnun kaldım ama her emzirmeden sonra yıkanamanızı tavsiye ederim, çok çabuk kirleniyor malum.
 • zeynepinguncesi34 kesinlikle size katılıyorum. hatta benim alıp kullanmadığım ürünlerden oldu. pratik bulmadım, zaten vakit olmuyor bir de onu yıkayıp steril etmekten gına geldiği için kullanmayı bırakmıştım.

  göğüs pedleri kesinlikle daha rahat. avent göğüs kalkanı, göğüs ucundaki yaralara da hiç bir etki etmiyor, gümüş göğüs kapağı aldım sonrasında inanılmaz rahat ettim.