X

hamileyken su içememek

  • ben bunu yaşadım ve çevremde hamileyken su içemeyen çok arkadaşım vardı. çok enteresan bir durum, normalde su içmeyi çok severim ve sürekli su tüketirim. ama hamileyken o kadar susamama rağmen bir türlü içememiştim mide bulantısından.
  • bendim bu. kesinlikle içemiyordum, öyle içimi bulandırıyordu ki. o sıralar kıştı tabi ve hep normal sıcaklıkta su içmeyi deniyordum. sonra dur bir de soğuk deneyim dedim, buymuş. - 4 derecede ben elimde su bardağına içine buz atıyordum, su soğuyunca içebiliyordum. umarım buradan başkalarına da ulaşırım, bir yardımım dokunur.
    banu
  • ben de suyu hem soğuk içebiliyordum, hem de bir iki damla limon damlatarak içebiliyordum. limon damlatmak da iyi geliyor.
    berry
  • bu başlığın altına belki ilk başta enteresan gelicek ama ben 3.5 litre su içerdim hergün ve misafirliğe gittiğimde cay, kahve degil önüme 1 litre su isterdim. sonra ögrendim ki ben babamdan dolayı şeker hastalığı risk grububdaymışım ve bu durumdan dolayı durmadan su içiyormuşum. işime yaradı mı evet çok faydasını gördüm. asla şismedim ödem olmadı son 3 günüme kadar alyansımı taktım o derece siz düşünün artık. ve dogumumdan tam 6 gün sonra toplamda almıs olduğum 13 kilo bir anda gitti herkes çok şaşırmıştı. ben farkında olmadığım bir rahatsızlığım yüzünden suya sarmıstım bence sizde elinizden düşürmeyin mümkün oldugunca için hala başucumda geceleri 2 litre su tutarım ve bebegimi emzirmeye kalktığım her an içerim hamilelik sonrası sütünüzün artmasını sağlayacak en önemli ihtiyaçta sudur