humana still tea

humana still tea anne sütünü arttırmayı hedefleyen bir emziren anne çayı.

ben de doğum sonrası sütümü artırmak için kullanmıştım.
süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırıyor ve süt miktarını artırıyor. şiddetle tavsiye ederim bu çayı. doğum sonrasında oksitosin hormonunu aktive edip uterus'un eski haline dönmesinde yardımcı olduğu yazıyor. bu kadar çok etkisi olacağını düşünmemiştim, fakat kullandıktan sonra hem süt miktarım arttı hem de sezaryen sonrası iyileşmem hızlandı.

sütünüzü arttırmak istiyorsanız alternatif yöntemler mevcut. bu konuda tecrübesi olan diğer annelerin verdiği tavsiyeler için şu başlıklara mutlaka bir göz atın. (bkz: anne sütünü arttıran besinler) (bkz: anne sütünü arttırma yöntemleri)
emziren annelere tavsiye ettiğim çay. doğum yaptıktan sonra sütüm az geldi, birkaç gün sonra humana still tea kullanmaya başladım, etkisini hemen gördüm. bunun kardeşi ürün (bkz: lactamil) var bir de. lactamil de sütün kalitesini artırıyor diyebilirim. ama tabi ki abartmamak gerek. belki ilk zamanlar kullanıp daha sonra bırakabilirsiniz.
bu humana still tea 'den ben de çok memnun kaldım. humana çayı kullanırken komposto vs. de içerek anne sütünü artırabilirsiniz. meyvelerden komposto yapın atın buzluğa günde 1-2 bardak için. çok faydasını göreceksiniz.
Benzer Konular
 

Sütüm Yetiyor mu? Sütün Yettiği Nasıl Anlaşılır?

Yeni bir ebeveynseniz, sütünüzün bebeğiniz için yeterli olup olmadığını bilmemenin karışıklığı endişe verici olabilir. Bu yazımızda, bebeğinizin yeterli anne sütü alıp almadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve gerekirse sütünüzü nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını alın.

 

Göğüs Ucu Çatlakları Nasıl Geçer?

Emzirmek, bazı yeni anneler için, özellikle meme ucu çatlaklarının ağrısı ile zorlu bir deneyime dönüşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın: İşte bu durumu önlemek ve çatlakları gidermek için etkili yöntemler.

 

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir? Hangi Besinler Anne Sütünü Azaltır?

Süt artırıcı, besleyici bir diyet arayışında olan çiçeği burnunda anneler. İşte anne sütünü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış besinler.

 

Anne Sütü İçeriği Özellikleri ve Bileşenleri Nelerdir?

Anne sütünün içeriğindeki vitaminleri ve mineralleri açıklıyoruz.

 

Gümüş Göğüs Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir?

Gümüş göğüs kapağı kullanımına dair aklınıza takılan ne varsa.

 

Emziren Anne Diyeti : Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Sağlıklı beslenerek kilo vermenin sırlarını Diyetisyen Gizem Bilgili anlatıyor.