X

baby fehn oyuncak

 • eğer 0-2 yaş arası bebeğinize oyuncak arayışı içerisindeyseniz baby fehn markasını şiddetle tavsiye ediyorum. bu yazımda baby fehn oyuncakları ile ilgili yorumlarımı okuyabilirsiniz.

  baby fehn köklü bir alman markası. resmi sayfalarını incelemek isterseniz buraya tıklayın

  bu oyuncak markası 0-2 yaş arası bebekler için oyuncak üretiyor ve oyuncakların tümü de yumuşak. en önemlisi zararlı kimyasallar içermiyor, yapılan testler, aldığı sertifika bilgileri de mevcut. türkiye'de bulabilirsiniz bu markayı. zaten çok fazla marka türkiye'ye gelmiyor maalesef. türk oyuncak markalarının etiketleri üzerinde herhangi bir sertifikasyondan geçtiğine dair yazı göremedim.

  baby fehn marka oyuncaklar yumuşak oluyorlar, hışırtılı kağıtlı, işte sallayınca ses çıkaran, çıngıraklı, müzikli oyuncakları var. bebekler bir nesneyi tutup istemsizce hareket ettirdikleri için bir yerlerini incitmemeleri için ilk oyuncakları kesinlikle yumuşak olmalı. 0-2 yaş arası oyuncakları için en önemli şey güvenlik.

  biz baby fehn'den birkaç çeşit oyuncak aldık. özellikle şu alttaki solucanı oynamayı çok sevdi bebeğimiz. solucanın kendisi sallayınca ses çıkarıyor, üzerindeki oyuncakları da ayrı ayrı oynayabiliyor. işte birinin üzerinde dişlik var sıkınca ses çıkarıyor, biri hışırtılı, biri çıngıraklı. boyutları da el kadar var, öyle resimdeki gibi küçük değil.

  baby fehn solucan
  baby fehn solucan  bir de şu baby fehn zürafa kardeşi çok seviyoruz. müzikli ve kurmalı bir oyuncak. içindeki kurmalı aparatı çıkardık biz. melodisini inanılmaz sevdi, uyumasına da yardımcı olduğu için biz de ayrıca bayıldık :)

  baby fehn zürafa
  baby fehn zürafa  nereden aldınız derseniz. baby fehn marka oyuncakları online bir çok yerde bulabilirsiniz fakat en uygun fiyata morhipo'da ve trendyol'da denk geldim ben, genelde bu 2 yerden aldım hep. aşağıya link ekliyorum, inceleyebilirsiniz.

  baby fehn trendyol fiyatları için tık tık

  baby fehn morhipo fiyatları için tık tık