merhaba

bebeğimiz 4 aylıkken aldık fisher price dansçı beatbo'yu, iyi ki almışız, bebeğimiz çok seviyor. bebek 1 yaşına gelmeden önce evet çok anlamıyor oyuncaktan ama beatbo'nun hareket etmesi, ışıkları ve sesi inanılmaz dikkatlerini çekiyor. özellikle diş çıkarma dönemlerinde, huzursuz vs. olduğu dönemlere ilgisini çekmesi bile o kadar önemli ki. fisher price dansçı beatbo'yu tavsiye ederim, bebeğinizin uzun süre oynayabileceği bir oyuncak.
beatbo bizim de favori oyuncağımız oldu. özellikle 1 yaşını geçtikten sonra beatbo'nun düğmelerine basıp onun gibi oynuyor bir de bizimki :)
Benzer Konular
 

Kolostrum sütünün iyileştirici sırlarını ve ne kadar sürebileceğini biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu kapsamlı kılavuzda keşfedin.

 

1 yaşındakiler için en iyi oyuncakları keşfedin! Hangilerinin bilişsel gelişimi teşvik edebileceğini, duyusal algıyı geliştirebileceğini açıkladık.

 

1 yaşındaki miniğinizin en çok seveceği oyuncakları listeledik.

 

Yeni doğmuş bebeğinizin oyuncakları güvenli mi? Miniğiniz için doğru oyuncakları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.