bir sterilizatör markası. almayı düşünüyorum fakat pek karar veremedim. kurutmalı olan modellerden istiyorum. bu da öyle, fakat boyutu biraz büyük sanırım.


weewell buharlı sterilizatör
weewell buharlı sterilizatör

biraz büyük ama bununda eksileri olduğu gibi artıları var. içine birden fazla şey koyabiliyorsunuz steril etmek için. kurutmalı olması gerçekten işe yarıyor. bir de ben oyuncak falan da sterilize ediyorum, genel anlamda işe yarıyor yani. avent ile weewell arasında kalmıştım, kurutmalı olduğu için bu markayı seçtim. avent de belki yeni kurutmalı model çıkarmıştır bilemiyorum.
Benzer Konular
 

Bebeğiniz için en iyi bebek arabası seçerken, özellikler, avantajlar ve ip uçları da dahil olmak üzere yılın en iyi bebek arabalarını keşfedin.

 

Miniğiniz için mükemmel bebek küvetini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hangi bebek küvetinin bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak tüm ipuçları bu yazımızda.

 

Ölçüm sonuçları güvenilir olan en iyi ateş ölçerler gelsin.

 

Piyasadaki en iyi beş bebek telsizi markası hakkındaki incelememize göz atın.

 

Bebeğiniz için en iyi uyku tulumunu arıyorsanız, okumaya devam edin! Bebek uyku tulumları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklıyoruz.