X

Bebek Kanguru Tavsiyeleri

 • ihtiyacım olduğunda internette bebek kanguru tavsiyeleri diye arattığımda işe yarar pek bilgi bulamamıştım. bu yüzden ben de kendi tecrübelerimi buraya yazayım birilerine faydam dokunursa ne mutlu. hatta bu konuyla ilgili tecrübesi olan herkes yazsın ki, anne adaylarına yardımcı olalım.

  ben çok araştırdım bir sürü markayı ve en sonunda (bkz: ergobaby 360 kanguru) aldık. indirimle daha uygun fiyata gelmişti. diğerlerinden daha pahalıca bir marka bu ama inanın değiyor.
  çok memnun kaldık. öncelikle 20kg'a kadar kullanabiliyorsunuz. yenidoğanda kullanmak için içine bir ped almak gerekiyor. bu kangurunun diğer markalardan farkı ergonomik olarak iyi tasarlanmış, bebeğin omurga gelişimini olumsuz etkilemiyor. bebeğin ağırlığı omuz ve kalçalar arasında dengeli dağılıyor ve doğal oturma pozisyonunda taşıyor bebeği. söylediğim gibi parasının hakkını verdi çok memnun kaldık biz, bu ürünü tavsiye ederim.


  ergo baby 360 kanguru
  ergo baby 360 kanguru

  angell
 • coolmom
 • kesinlikle solomombaby tavsiye ederim.
 • belindeki destek, omuz ve kemerdeki ekstra dolguları sayesinde, 2 saat yürüyüşlerimde bile doğru düzgün ağrı hissetmediğim cağnım lille'm. complete serisi candır. araştırma amaçlı lillebabyturkiye instagram adresini mutlaka inceleyin derim, bol bol kullanıcı fotoğrafları paylaşıyorlar.
  tokidoki desenleri aşk resmen
  tokidoki desenleri aşk resmen


  bebekle birlikte büyüyen oturma bölgesi de var
  bebekle birlikte büyüyen oturma bölgesi de var

 • merhabalar,

  kanguru tavsiyesi arayanlar, sizlere kesinlikle manduca kanguruyu tavsiye ederim. manduca kanguru organik pamuktan yapılıyor ve bebek içine oturtulduğunda bebeğin bacakları doktorların önerdiği gibi "m" şeklinde açılmış oluyor. etiketinde almanya'da üretildiğini gördüm.

  biz alalı 6 ay kadar oluyor, bel desteği falan da oldukça iyi. kumaşı da terletmiyor. kanguru arıyorsanız, manduca kanguruyu da düşünebilirsiniz, kesinlikle tavsiye ederim. sorularınız olursa aşağıya yazabilirsiniz.
 • açıkçası çok fazla bütçe ayıramayan aileler için solomom baby kanguruyu tavsiye ederim. bebeğimiz 4 aylık biz rahat kullanıyoruz. hem bebek için ortopedik hem ebeveyn için kullanışlı bulduk. bende özellikle anestezi sonrası iğne yerinde kalan bel ağrısı var. kanguru bebeğin yükünü gövdeme eşit dağıtıyor belimdeki ağrılı yere baskı yapmıyor memnun kaldım.
 • merhaba pikacununannesi

  solomom baby kangurunun kumaşı nasıl pamuklu mu naylonsu mu? bir de bebeğin bacakları nasıl duruyor? kurbağa gibi 2 yana mı açılıyor düz mü iniyor?