X

En İyi Ana Kucağı Hangisi? En Kaliteli 5 Ana Kucağı Markası


 • En İyi Ana Kucağı  Gerek ev tipi, gerekse elektrikli sallanan modeller arasında ebeveynlerin memnun kaldığı en iyi ana kucağı hangisi bilmek ister misiniz? İşte en konforlu, kaliteli ve de uygun fiyatlı ana kucağı markaları bu listede.

  Ana kucağı seçerken dikkat etmeniz gerek püf noktaları için (bkz: ana kucağı tavsiyesi)


  1. Joie Serina Sallanan Beşik ve Ana Kucağı  Joie Serina Sallanan Beşik ve Ana Kucağı


  9 kg'a kadar taşıma kapasitesi sunan Joie Serina Sallanan Beşik ve Ana Kucağı, yeni doğandan itibaren kullanılabiliyor. Önden arkaya ve sağdan sola doğru sallanabilen beşik, ayaklarından çıkarılıp yere konduğunda, aynı zamanda ana kucağı olarak görev görüyor. Gece lambası, yeni doğan pedi, oyuncak barı olan ana kucağının kumaşı çıkabiliyor ve makinede yıkanabiliyor.

  Joie Serina fiyatı kur fiyatlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Joie ürünlerini e-bebek getirtiyor, aşağıdaki linkten ürünün güncel fiyatına ulaşabilirsiniz.

  e-bebek

  Joie Serina Beşik
  2. Chicco Balloon Ana Kucağı  Chicco Balloon Ana Kucağı


  Farklı melodiler, sesler ışıklar bulunan Chicco Balloon Ana Kucağı, titreşim özelliği de sunuyor. Oturma bölümü ve sırt pozisyonu farklı derecelerde ayarlanabildiği için, yeni doğan bir bebeği bile sarabiliyor. Son derece sevimli renkleri olan Chicco, bebeğinizin eğlence ve dinlenme merkezi haline gelecek.

  Chicco Balloon Ana Kucağı fiyatı hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

  Trendyol

  Chicco Balloon Ana Kucağı
  3. Fisher Price Yağmur Ormanı - Comfort Curve  Fisher Price Yağmur Ormanı Comfort Curve Ana Kucağı


  Pille çalışabilen ve sakinleştirici titreşim özelliği sunan Fisher Price Yağmur Ormanı - Comfort Curve, oyuncak barı ve kolay taşınabilir özelliği sayesinde temel beklentileri karşılayacak düzeyde. 11 kg'a kadar taşıma kapasitesi olan ana kucağının fiyatı da muadillerine karşı oldukça uygun.

  Fisher Price Yağmur Ormanı ana kucağının güncel fiyatına için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Trendyol

  Fisher Price Yağmur Ormanı
  4. Prego 4034 Gaby  Prego Gaby Ana Kucağı


  Oturma bölümünün 360 derece dönmesi ve 6 kademeli titreşim özelliği ile diğer ana kucaklarından çok farklı olan Prego 4034 Gabby, her yöne sallanması ile de dikkat çekiyor. Doğa seslerine sahip müzik kutusu ve yumuşak pedleri ile yeni doğandan itibaren kullanılabilir özellik sergiliyor.

  Prego 4034 Gaby fiyatına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Trendyol

  Prego 4034 Gaby Ana Kucağı
  5. Kanz Destin  Kanz Destin Ana Kucağı  Fiyat açısından oldukça uygun olan Kanz Destin ana kucağı modeli, temel ihtiyaçların hepsine cevap veriyor. Pille çalışan düzeneği, oyuncak barı ve daraltıcı minderi ile yeni doğandan itibaren kullanılsa da, müzikli olmaması ve sırt kısmının ayarlanmaması nedeniyle fonksiyonellik göstermiyor.

  Kanz Destin oldukça uygun fiyatlı bir ana kucağı. Güncel fiyatına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Trendyol

  Kanz Destin Ana Kucağı