X

En İyi Bebek Bakım Çantası Hangisi? En Kullanışlı 5 Marka


 • En İyi Bebek bakım çantası


  Dışarı çıktığınızda bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını koyabileceğiniz en iyi bebek bakım çantası hangisi? Annelerin en çok tercih ettiği en kullanışlı bebek bakım çantası markalarını ve modellerini sizin için listeledim.  en iyi Bebek bakım çantası markaları


  Piyasada pek çok marka ve model çanta olsa da aralarından bazıları annelerin gönlünü çalmış durumda. Hem hafiflikleri, hem de ergonomik tasarımları ile pratik kullanım sunan çantalar arasından size en uygununu satın alabilirsiniz.

  1. Okiedog Bebek Bakım Çantası  Okiedog Bebek Bakım Çantası


  Annelerin vücut sağlığını koruma hedefi ile üretilen Okiedog bebek bakım çantası, bebek eşyaları için gerçekten muhteşem bir iç tasarım imkanı sunuyor. Seyahat etmeyi seven anneler için ayrıca bir ebeveyn bölümü de bulunan çantanın en güzel özelliği, iç kısmının açık renkte olması. Bölümler arasında koyu çizgiler yer aldığı için aradığınız ne varsa hemen bulabiliyorsunuz.

  2. Lassig Bebek Bakım Çantası  Lassig Bebek Bakım Çantası


  Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile annelerin en sevdiği çantalardan biri de Lassig bebek bakım çantası oluyor. Ayarlanabilir omuz askısı, büyük cepleri, ekstra dış bölmesi ile yalıtım özellikli şişe tutacağı fonksiyonel tasarımının sonuna kadar kullanıldığının göstergesi.

  3. Mayoral Bebek Bakım Çantası  Mayoral Bebek Bakım Çantası


  Anne konforuna önem veren Mayoral bebek bakım çantası tasarımında sırt kısmı köpükle güçlendirmeye özen göstermiş. Fermuarlı ana bölge içerisinde iki küçük bölme ve geniş yan cepleri de mevcut. Sırt askılarının kolayca ayarlanması ve ön kısımda ekstra bir gözü olması da işlevselliği gösteren özellikleri arasında yer alıyor.

  4. Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası  Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası


  Şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile vitrine çıkmaya hak kazanan bir diğer model de Pierre Cardin Bebek Bakım Çantası oluyor. İçerisinde alt açma ünitesi ile yan kısmındaki termal bölüm, çantaya ekstra özellikler kazandırıyor. Yine ıslak mendil ceplerinin ayrı olması, ayarlanabilir omuz askıları ve hiçbir kimyasal madde içermemesi, ergonomik ve güvenli bir çanta izlenimi yaratıyor.

  5. Kraft Bebek Bakım Çantası  Kraft Bebek Bakım Çantası


  Hafiflik bakımından rakip tanımayan Kraft bebek bakım çantası muhteşem özelliklere sahip. Öncelikle bebek sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde içermiyor ve tek hamle ile ulaşılabilen dış cep imkanı tanıyor. Omuz askıları oldukça geniş ve ayarlanabilir özellik sunuyor. Üstelik çanta ile birlikte ekstra askı geldiği için elde ya da omuzda rahatça taşınabiliyor. Su geçirmez kumaşı ve dayanıklı yapısı ile daha uzun süre annelerin favori çantası olmaya devam edecek gibi görünüyor.