kitikate

kitikate yalnızca bebek giysileri üretiyor, araştırırken karşılaştığım marka. gots sertifikası varmış. organik tekstil ürünlerinde global standart onayı anlamına gelen bu sertifika, kullanılan pamuğun organik olmasının yanı sıra, boyama, boya kullanımı vs. işlemleri sırasında da kullanılan içeriğin organik ya da zararsız olması şartı koşuyormuş öyleyse sertifikasını veriyormuş.

trendyolda satılıyor. kitikate ürünleri için tık tık

türkiye'de organik bebek giyim ürünleri çok üretiliyor, yüzde yüz organik pamuk deniyor fakat boyama işlemleriyle ilgili herhangi bir bilgi yok. pamuğu organik kullanıyorlar da, diğer işlemler kimyasal mı oluyor ki diye aklımda soru işareti vardı kitikate gots sertifikalı olduğu için içim rahat etti. dediğim gibi bu sertifika boyaların da kimyasal olup olmadığını denetliyor.

kitikate hastane çıkışı siparişi verim. ürünler geldi, henüz kullanmadım ama kalitesini çok beğendim. hastane çıkışı bedeni de 0-3 ay. yumuşacık ürünler ve tasarımları da çok sevimli. got sertifikasının olması da ayrıca daha bir iç rahatlatıcı. tavsiye ederim.

not: merhabalar, bizim bebiş 7 aylık oldu çok şükür :) ürünlerini 7 aydır kullanıyorum, artık yorum yapabilirim. evet kullandık, yıkayıp yıkayıp giydik hiç de bozulma olmadı yumuşacık, çok memnun kaldık :)

özellikle hastane çıkışını tavsiye ederim. hem çok cici, hem de çok kaliteli.

trendyol'da kitikate hastane çıkışı

civil'de daha çok çeşit var gibi kitikate hastane çıkışı
benim çok memnun kaldığım marka bu kitikate. yumuşacık organik bebek giysileri üretiyorlar. yıka yıka giy türden kaliteli ürünler ve de organik olduğundan özellikle tavsiye ederim. fiyatları araştırın yalnız, aynı ürünü çok farklı fiyatlara satıyorlar. indirimle çok uyguna alınabilir.
babymall mağazasında inceleyebileceğiniz organik bebek giyim markası. ürünlerini çok beğeniyorum. kullanılan pamuğun organik olmasının yanı sıra, kullanılan boyanın vs. nin de tehlikeli olmadığının takibinin yapıldığı got sertifikasına sahip ürün aldığınızı bilmek de çok güzel. mutlaka bir inceleyin ürünlerini, yumuşacık.
yeni doğan için çoğu uzun kol kısa kol tulumları boydan çıtçıtlı yapmışlar bu çok hoşuma gitti. çünkü özellikle ilk 1 aylık dönemde boyundan giydirmek çok zor oluyor. tümden çıtçıtlı olması daha kullanışlı. mesela şu boyun kısmında 2 çıtçıt yapılmış olanlar, ya da yakası açılanlar falan da çok pratik değil bu dönemde aklınızda olsun.
yine yeniden yorum yapmak istediğim, ürünlerini çok beğendiğim marka. o tulumlar, body'ler yumuşacık. indirimde kaçırmayın, özellikle yenidoğan için bu markanın organik ürünlerini tavsiye ederim. sadece organik olması değil, kullanılan boya kalitesini de gösteren sertifikası olması önemli.
kidsmall bornova daki mağazasına denk geldim de ürünler harika gerçekten. her ürünü yumuşacık. 1 parça set aldım yıkadım yumuşatıcıya bile gerek kalmadı.
özellikle sağ taraftan çıtçıtlı kısa kollu body'leri harikaymış. kısa kollu body'ler bebeğin yaz kış sürekli giydiği giysiler, basic yani. yazın üstüne bir şey giydirmeden tek başına yetiyor, kışın da iç giyim olarak çok kullanılıyor. değişik markalardan almıştım, 2 yıkamada ağzı yüzü dağıldı. ama bu kitikate bodyleri kaç kere yıkadım hem yumuşacık hem de ilk günkü gibi hiç dağılmadı. umarım kalitelerini bozmazlar.
Benzer Konular