X

bebekle gidebileceğiniz otel tavsiyesi

 • merhaba, bebeğimizle rahat edebileceğimiz, temiz otel tavsiyesi istiyorum.

  odasında mutfağı olan bir otel var mıdır bildiğiniz? ama bir yandan da restoranı olmalı. biz eşimle restorandan yeriz, bebeğimiz için malzemeyi kendimiz alıp mutfakta kendimiz hazırlayalım diyoruz, oteldeki yemeklere pek güvenemiyorum.

  bilemiyorum ama şu otele güvenin, bebeğinize şu otelin yemeklerinden güvenle yedirebilirsiniz çok temizdir derseniz o da olur.
  ophelia
 • merhaba ophelia,

  keşke gitmek istediğiniz şehirleri de belirtseydiniz ona göre tavsiye yazardık.

  mutfaklı otel düşündüğünüz iyi olmuş, bebeklere en az 2 yaşına kadar dışarıdan yemek yedirmemek gerekiyor. kadar izmir düşünüyorsanız, çeşme'de altınyunus'u tavsiye ederim. mutfaklı odaları da var, hem de denize çok yakın. ayrıca her şey dahil seçeneği falan da vardı biz gittiğimizde, sadece bebeğimize yemek hazırlıyorduk kendimizinki hazır oluyordu en azından. odaları, otel falan gayet temiz. yemekleri de fena değil, biz beğenmiştik.
 • merhaba, biz daha yeni altınyunus otele gittik. mutfaklı odaları var ve yarım pansiyon konaklıyorsunuz. bu mutfaklı odalara marin oda deniyor, marina'nın 10 adım ötesinde bu odalar. 2 katlı, biz 2. kat tercih ettik size de 2. katı öneririm. 1. katlarda gelen geçenden rahatsız olabilirsiniz.

  restoranlarının odaya uzak olması, inanılmaz derecede fazla sivri sinek olması altınyunus otelinin olumsuz yönleri. ama çalışanları düzgün ve genel olarak temiz bir otel ve de odalarında mutfak olduğu için tercih edebilirsiniz.